Vårat projekt på Kulturtorget i Märsta med 51 lägenheter är nu inflyttat och färdigställt.

Ståhlkloo är med och utvecklar kvarteret Bollen i Råsunda med 240 nya lägenheter.

Vi kan projektering av värme-, ventilations- och sanitetsanläggningar.

Ståhlkloo hamnar i centrum för att projektera Miljöbyggnad.

Vi är energiska genom att ha miljö i fokus.

Ingenjörsgruppen Ståhlkloo AB
Norrtäljekontoret
Bältartorpsgatan 1, 761 32 Norrtälje

Organisationsnummer:
556160-2722

Telefonväxel 010-13 00 600 är öppen 08-12 och 13-16.

Namn: Peter Logård PLATSCHEF
Telefon: 010-13 00 684
Mobil: 070-650 45 44
E-post: peter.logard@stahlkloo.se
Namn: Loyd Falk
Telefon: 010-13 00 681
Mobil: 073-372 65 75
E-post: loyd.falk@stahlkloo.se
Namn: Timo Rajala
Telefon: 010-13 00 682
Mobil: 072-744 22 20
E-post: timo.rajala@stahlkloo.se
Namn: Jonas Tollbring
Telefon: 010-13 00 683
E-post: jonas.tollbring@stahlkloo.se
Namn: Felix Wedin
Telefon: 010-13 00 687
E-post: felix.wedin@stahlkloo.se

Namn: Stephan Lejnell
Telefon: 010-13 00 686
E-post: stephan.lejnell@stahlkloo.se

Namn: Driss Hammy
Telefon: 010-13 00 685
E-post: driss.hammy@stahlkloo.se